Szukam Sponsora Wrocław - Alicjaa
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Alicjaa

Kobieta: 22 lata Miasto: Wrocław

Cześć :) Szukam kogoś kto chce i może nawiązać sponsorowaną relację na jasnych zasadach, która obydwojgu nam sprawi przyjemność. Gwarantuje spotkania luzie w przyjacielskiej atmosferze, w klimacie normalności z miłą dziewczyną. Co do mnie: zgrabna studentka średniego wzrostu (165/52). Jestem 22-latką o długich, brązowych włosach i niebieskich oczach. Jeśli spotkanie to tylko na długi wieczór bez pośpiechu, to pozwala na lepsze poznanie się oraz uniknięcie mechaniczności i bylejakości, której nie toleruję. Zależy mi żeby między nami była koleżeńska nić porozumienia, bez chemii ciężko będzie zgrać się w łóżku ;) Z mojej strony możesz liczyć na pełną dyskrecję, tego samego oczekiwała bym też od Ciebie. Nie oczekuj więc ode mnie pełnego życiorysu, zwierzeń ani jakichkolwiek danych. Cenię sobie swoją prywatność i tak samo będę szanowała Twoją. Czekam na wiadomości z konkretną propozycją od realnych Panów na poziomie. Mam nadzieję że pisząc masz w głowie wizję poszukiwanej relacji i będziemy mogli ją omówić. Nie szukam księcia z bajki, nie jestem też roszczeniowa więc mam nadzieję że uda nam się umówić ;) P.S. Obydwoje wiemy jaka jest specyfika tego ogłoszenia więc nie oczekuj ode mnie zdjęcia z twarzą.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Wrocław - scarll
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | scarll

Kobieta: 27 lat Miasto: Wrocław

Jeśli znalazłeś się na tym portalu i czytasz mój anons, może to oznaczać, że szukamy podobnej relacji :) Mam 26 lat. Na co dzień jestem typową pracoholiczką :) Nadmiar obowiązków życia codziennego sprawił, że zapomniałam o pewnej bardzo ważnej kwestii - o RELAKSIE. Szukam kochanka, który pozwoli mi przeżyć niesamowitą przygodę pełną namiętności i pożądania. Jestem kobietą z temperamentem. Lubię seks. Lubię zabawy. Lubię pieszczoty. Czy Ty też to lubisz? Szukam Mężczyzny na dłużej, nie interesują mnie jednorazowe znajomości.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Paullanna

Kobieta: 38 lat Miasto: Wrocław

Kobieta Wrocław w wieku 38 lat szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Towarzysko, Stały układ,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Sofia.N

Kobieta: 30 lat Miasto: Wrocław

Kobieta Wrocław w wieku 30 lat szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Dyskretne spotkania, Towarzysko, Stały układ, Na wakacje, Na weekend, Na spotkania firmowe,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Ola96

Kobieta: 22 lata Miasto: Wrocław

Kobieta Wrocław w wieku 22 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Inne,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Wrocław - Marziim
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Marziim

Kobieta: 21 lat Miasto: Wrocław

Sprzedam dziewictwo 8 tys... Jestem ładną szczupłą brunetką, biust mały, wzrost średni, włosy długie. Studiuję i mieszkam we Wrocławiu. Poznam przystojnego, szarmanckiego i uwodzicielskiego mężczyznę, pachnącego, wykształconego i szanującego kobiety, spełnionego zawodowo, inteligentnego, ale także posiadającego szerokie zainteresowania. Jeśli lubisz wszystko co piękne, masz paliwo we krwi, kochasz zwierzęta, jesteś twardo chodzącym po ziemi niepoprawnym romantykiem...Jesteś moim ideałem :-) https://soundcloud.com/user-677266949/chloe-black-waterbed Zapraszam do kontaktu panów szukających układu wyłącznie z jedną kobietą.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | kingusiaa96

Kobieta: 19 lat Miasto: Wrocław

Kobieta Wrocław w wieku 19 lat szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Dyskretne spotkania, Na wakacje,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Wrocław - malenka004
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | malenka004

Kobieta: 23 lata Miasto: Wrocław

Zapraszam na Moje albumy seksownych zdjec mnóstwo - nie pożałujesz ! ;) Kilka prostych zasad, dzięki którym mnie i wam bedzie lepiej. -NIE SPOTYKAM SIĘ ani na seks, ani na kawę czy herbatę ani na pączką z lukrem czy budyniem no moze bez nadzienia to jeszcze przedyskutować mozna -skąd jestem? z Polski, z Dolnego Sląska, po co Ci dokładniej jak się nie spotykam ;] Jeśli masz jakiś pomysł jaki cel by Cię satysfakcjonował, daj znak ;) rozpatrze wszystkie możliwości.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Wrocław - iza.izabelaaa
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | iza.izabelaaa

Kobieta: 24 lata Miasto: Wrocław

Szukam sponsora! Miłego z klasą! Od siebie mogę zagwarantować miłe towarzystwo i zabawę. Nie posiadam lokum. Na początek proponuje kawę zapoznawcza w jakieś przytulnej kawiarence we Wrocławiu.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Wrocław | Ela30

Kobieta: 34 lata Miasto: Wrocław

Kobieta Wrocław w wieku 34 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Dyskretne spotkania, Stały układ, Escort,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil