Szukam Sponsora Poznań - ruda33
Offline

Szukam Sponsora Poznań | ruda33

Kobieta: 44 lata Miasto: Poznań

Jesteśmy małżeństwem które chce spróbować czegoś nowego na chwilę obecną interesuje nas konkretnie lizanie cipeczki i lodzik spotkanie sponsorowane.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | wisznia95

Kobieta: 23 lata Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 23 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Inne,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | ania94

Kobieta: 23 lata Miasto: Poznań

Młoda kobieta z dużymi potrzebami seksualnymi i finansowymi. Postanowiłam to połączyć. Sama dobrze sobie radzę w życiu, ale chcę mieć jeszcze lepiej ;) Co jeszcze o mnie? Otwarta, pozytywna i pełna energii! Czas ją spożytkować w ciekawy sposób... Poza tym lubię poznawać nowe miejsca i rzeczy. Uwielbiam spędzać czas aktywnie, robić kilka czynności na raz, ale lubię tez spędzić spokojny wieczór z książką i winem. Wino najlepiej czerwone wytrawne.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Poznań - yeahxbae
Offline

Szukam Sponsora Poznań | yeahxbae

Kobieta: 19 lat Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 19 lat szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Sex Spotkania, Dyskretne spotkania, Towarzysko, Stały układ, Escort, Cyber Sex, Na wakacje, Na sylwestra, Na weekend, Na spotkania firmowe, Inne,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Poznań - delaa
Offline

Szukam Sponsora Poznań | delaa

Kobieta: 19 lat Miasto: Poznań

Nie minąłbyś mnie obojętnie na ulicy nie rób tego teraz. :) Jestem bardzo sporntaniczna, otwarta na wszelkie nowości oraz propozycje. Raz subtelna, innym razem wyuzdana. Pełna kontrastów, jednocześnie zawsze kobieca i pełna wdzięku. Chciałabym Ci dać całą siebie i zabrać Cię do krainy niesamowitych przygód, każdorazowo różniących się od siebie. chcesz poczuć dreszcz emocji podczas gdy kruchość i wrażliwość zmienia sie w zmysłowego demona? Pełna dyskrecja, 200% zadowolenia i to, że będziesz do mnie wracał.. **SZUKAM TYLKO KONKRETNEJ I STAŁEJ ZNAJOMOŚCI $PONSOROWANEJ !!! NICZEGO WIĘCEJ NIŻ SPOTKANIA $ ,bez wchodzenia z buciorami w prywatność, a to oznacza, że nie pytajcie mnie, czy mąż wie i czy toleruje ? ja też nie wnikam, czy żona wie, że bzykacie na boku i czy to toleruje a miłości tu nie szukam ? Gwarantuję dyskrecję, higienę i miłe długo zapamiętane wrażenia. Proszę o telefon co najmniej godzinę przed planowanym spotkaniem oraz podkreslam ZAWSZE PLATNOSC Z GORY NA POCZATKU SPOTKANIA. Zapraszam szczególnie tych Panów, którzy cenią sobie higienę, dyskrecję i atmosferę takich spotkań. --------------------------WARUNKI? bez anala, spustu we mnie do buzi i na. LOKUM NIE MAM,2m naraz nie obsluze,mile widziane Panie. (LGBT,BDSM) --------------------------------------- oczekuję na konkretne propozycje od konkretnych panów,pań (konkretna - GDZIE,KIEDY, NA JAK DŁUGO I CO CHESZ ROBIĆ) ZOSTAW ZAWSZE NUMER TELEFONU ;)! Spotkania dłuższe lub calonocne proszę rezerwować z co

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | monia85

Kobieta: 33 lata Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 33 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Sex Spotkania, Dyskretne spotkania, Towarzysko,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | Miska00

Kobieta: 34 lata Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 34 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | Babe17

Kobieta: 18 lat Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 18 lat szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Sex Spotkania, Dyskretne spotkania, Stały układ,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Offline

Szukam Sponsora Poznań | Madziulka

Kobieta: 22 lata Miasto: Poznań

Kobieta Poznań w wieku 22 lata szuka mężczyzny w celu: Sponsoring, Dyskretne spotkania, Stały układ,

Napisz Wiadomość Zobacz Profil
Szukam Sponsora Poznań - Esteravogler
Offline

Szukam Sponsora Poznań | Esteravogler

Kobieta: 37 lat Miasto: Poznań

Mam nadzieję spotkać kogoś na poziomie. Interesują mnie spotkania sponsorowane. Mam nadzieje trafić tu na jakiegoś sensownego dżentelmena (marzenie ściętej głowy). Nie nie mam lokalu czy lokum jak to tu się nazywa wiec ta kwestia po stronie mężczyzny. Uwielbiam eksperymentować, jestem fanką erotycznych zabawek, sexownej bielizny, lubię sm w granicach rozsądku. Nie wysyłam nagich zdjęć.Interesują mnie bardziej spotkania typu gfe, miło i kulturalnie spędzony czas okraszone pikantnym sexem. Nie spotkam się z tobą na "szybkiego lodzika" ani "w autku", ale z ochotą pobawię się z Tobą wibratorami, w seksownym body stocking lub pończochach, z ochotą poznam woje Erotyczne fantazje .Nie piję alkoholu, nie biorę narkotyków, czasami palę papierosy i bardzo lobię kawę.

Napisz Wiadomość Zobacz Profil