Polityka Prywatności

Podsawowe zasady obowiązujące na portalu MójSponsor.pl

MójSponsor jest platformą umożliwiającą nawiązanie znajomości/relacji pomiędzy kobietami szukającymi sponsora, a sponsorami. Mamy pełną świadomość, że możesz nie życzyć sobie aby osoby postronne miały dostęp do zamieszczonych przez Ciebie informacji w Twoim profilu. Z tego powodu dajemy Ci pełną kontrolę nad prezentacją publikowanych przez siebie danych personalnych.

Po zalogowaniu na swoje konto, następnie wchodząć w Ustawienia masz możliwość ustawienia typu prywatności i wyświetlania profilu. W pierwszym trybie Twój profil będzie widziany przez niezalogowanych użytkowników oraz może zostać zaindeksowany przez wyszukiwarki. Jeżeli ustawisz tryp "pokaż tylko zalogowanym użytkownikom", to Twój profil nie zostanie wyświetlony nikomu poza innymi użytkownikami posiadającymi konto na Portalu.

Posiadając konto na portalu MójSponsor.pl masz dostęp do informacji publikowanych przez innych użytkowników portalu. Masz możliwość poproszenia innej osoby o zgodę na udostępnienie zdjęć prywatnych jeżeli takie posiada.

  1. Pełna kontrola nad publikowanymi danymi
  2. Dostęp do informacji publikowanych przez innych użytkowników.

Polityka Prywatności:

Stworzyliśmy politykę prywatności dla portalu MójSponsor.pl abyś mógł zrozumieć w jaki sposób zbierane i wykorzystywane są informacje publikowane w Twoim profilu.

Korzystając z portalu MójSponsor.pl akceptujesz wszystkie praktyki wymienione w poniższej polityce prywatności.

Zakładając konto na MójSponsor.pl udostępniasz dane osobowe typu: email, płeć, lokalizacja itp.

Logując się na swoje konto pobierane są takie informacje jak: data i godzina logowania oraz adres IP. Te informacje pobierane są od wszystkich użytkowników bez wyjątku. Na chwilę obecną nie są pobierane tzw. 'ciasteczka'.

Tworząc swój profil na portalu MójSponsor.pl otrzymujesz możliwość nawiązania znajomości z innymi osobami poprzez rozmowę na prywatnym czacie w czasie rzeczywistym lub udostepniać im swoje zdjęcia prywatne.

Publikowane informacje na swoim profiliu udostępniasz dobrowolnie i na własne ryzyko. Mimo, że udostępniamy narzędzia do zabezpieczenia Twoich danych, które ograniczą dostęp do informacji publikowanych przez Ciebie, to musisz mieć swiadomość, że każde z zabezpieczeń nie jest doskonałe i niemożliwe do złamania. Nie mamy możliwości kontrolować innych użytkowników, z którymi będziesz się dzielić informacjami. Z tego powodu nie możemy zagwarantować i nie gwarantujemy, że oblikowane informacje w swoim profilu będą wyświetlane przez nieautoryzowane osoby. Nie jesteśmy odpowiedzialni, za obejścia zabezpieczeń lub ustawień prywatności.

Jeżeli zaobserwujesz jakiś błąd na portalu MójSponsor.pl zgłoś go do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego. 

Musisz mieć swiadomość, że Twój profil może zostać zaindeksowany przez popularne wyszukiwarki internetowe typu: google, onet, wp, interia ... 

Portal MójSponsor.pl może wysyłać Tobie powiadomienia drogą email'ową takie jak: powiadomienie o nowej wiadomości od innego użytkownika, prośba o udostępnienie zdjęć prywatnych czy powiadomienie o nowych profilach. Możesz wyłączyć wszystkie powiadomienia w ustawieniach konta, ale MójSponsor.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania powiadomień pomimo wyłączenia wszystkich powiadomień.

MójSponsor.pl może wykorzystać informacje zawarte w Twoim profilu do spersonalizowania wyników wyszukiwań według Twoich preferencji, lokalizacji, wieku lub preferencji.

Osoby poniżej 18 roku życia

MójSponsor.pl nie zezwala na rejestrację nowych kont osobom, które w dniu rejestracji nie mają ukończonych 18 lat. Jeżeli jesteś w wieku poniżej 18-tego roku życia prosimy, abyś nie zakładał nowego konta ani nie publikował informacji o sobie. Jeżeli takie konto zostanie przez nas wykryte, zostanie ono w możliwie najszybszym czasie usunięte. Jeżeli zaobserwujesz lub będziesz miał podejżenia, że osoba posiadająca profil może być niepełnoletnia to zgłoś go do nas.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności w dowolnym momencie. O wszelkich zmianach zostaniesz poinformowany drogą mailową.