Zablokowałeś profil użytkownika martamadrz
Szukam Sponsora Warszawa - martamadrz

martamadrz

Typ konta: Szukam Sponsora

Utworzono: 2016-08-02 Online: 1388 dni temu

Jestem:
Kobietą, 34 lata
Szukam:
Mężczyzn, Kobiet
Stan cywilny:
W związku
Orientacja:
bi
Wykształcenie:
licencjat
Wykonywany zawód:
Specjalistka ds. marketingu
Wzrost:
170 cm
Waga:
68 kg
Sylwetka:
normalna
Kolor włosów:
ciemnobrązowe
Kolor oczu:
piwne
Biust:
92

O mnie:

Szukam stałego układu z jednym mężczyzną, któremu mogę podarować uwagę i czas na zasadach, które ustalimy i będą satysfakcjonujące dla nas obojga. Wyobrażam sobie, że spotkamy się raz, dwa razy w tygodniu, spędzamy czas i bawimy się.

Mam 30 lat i pochodzę z Warszawy. Jestem dominującą kobietą, z którą poczujesz się usatysfakcjonowany na wielu polach.Jestem osobą o szerokim spektrum zainteresowań (sztuka współczesna, kino, teatr, dobra kuchnia, fotografia etc.). Mam dobrą pracę, którą lubię, nieźle zarabiam. Szukam mężczyzny, który pomoże mi spełnić moje marzenia w kontekście dalszego kształcenia i rozwoju.

W zamian mogę zaoferować moją troskę, czas, uwagę oraz zdominować Cię, jak nikt jeszcze Cię nie zdominował.

Nie wyglądam jak typowa "młoda, szczupła, ładna" dziewczyna, której większość tutaj szuka. Jestem atrakcyjna i seksowna, ale mam krótkie włosy i sylwetkę chłopaka. Mówię o tym na początku, żeby wszystko było jasne.

Nie zależy mi na szczególnie długim korespondowaniu. Chciałabym się spotkać.Na pierwszym spotkaniu chciałabym Cię poznać w niezobowiązującym otoczeniu, tak abyśmy oboje mogli się poznać i zobaczyć czy jest między nami chemia.

Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych osób.

Rejestracja