Zablokowałeś profil użytkownika kriss84
Sponsor Kraków - kriss84

kriss84standard

Typ konta: Sponsor

Polska małopolskie Kraków

Utworzono: 2018-07-28 Online: 495 dni temu


Zdjęcia Publiczne 1

Sponsor Kraków - kriss84
Jestem:
Mężczyzną, 35 lat
Szukam:
Kobiet
Stan cywilny:
Singiel
Orientacja:
hetero
Wykształcenie:
wyższe
Wykonywany zawód:
Project Manager
Wzrost:
brak informacji
Waga:
brak informacji
Sylwetka:
brak informacji
Kolor włosów:
brak informacji
Kolor oczu:
brak informacji

O mnie:

Cześć,

Jestem trzydziestoletnim mężczyzną, estetycznym, wysportowanym, podobającym się kobietom. Na pewno nie rozczarowuję swoim wyglądem i stylem. Nie piszę również w desperacji, nie mam problemów w relacjach międzyludzkich, piszę ze względu na chęć znalezienia bardzo konkretnej partnerki wiedzącej czego szuka. Celowo nie zamieszczam zdjęcia ale wyślę. Nie zawiedziesz się zapewniam.

Lubię:

Poszukuję dziewczyny, kobiety, poniżej 20 roku życia, nie starszej - jest to przeze mnie przemyślane, która szuka relacji sponsorowanej. Chciałbym się taką kobietą zaopiekować i finansowo i mentalnie. Wolę jeśli nie będziesz mieć dużego doświadczenia w tych sprawach, chociaż nie chciałbym być tym, który ma Cię wprowadzić w ten świat. Mam szerokie upodobania ale w trakcie korespondencji ustalimy czy sobie odpowiadamy. Kręci mnie nieśmiałość, niewinność ale też jak one się krzyżują z pożądaniem po tym jak zasmakowałaś w tych przyjemnościach.

Zapewniam pełną intymność, prywatność, higienę, szacunek i relację opartą o zasady normalnej relacji partnerskiej. Tylko tak sobie taką relację bym wyobrażał. Wesprę Cię finansowo w bardzo atrakcyjnym zakresie, a relacja ta ma być dla nas obojga naturalną z drugim tylko nam znanym dnem.

Piszę konkretnie gdyż nie chcę tutaj rozwijać tematu. Podczas korespondencji prywatnej chętnie opowiem więcej.


Zapraszam do kontaktu.

Nie lubię:

Nie lubię egoizmu, samozachwytu i braku pokory - zapewniam, że u siebie nad tym pracuję abym taki nie był.