Zablokowałeś profil użytkownika kasiakall3
Szukam Sponsora Warszawa - kasiakall3

kasiakall3

Typ konta: Szukam Sponsora

Utworzono: 2016-10-16 Online: 1655 dni temu

Jestem:
Kobietą, 39 lat
Szukam:
Mężczyzn
Stan cywilny:
W małżeństwie
Orientacja:
hetero
Wykształcenie:
wyższe
Wykonywany zawód:
Brand Manager
Wzrost:
168 cm
Waga:
56 kg
Sylwetka:
szczupła
Kolor włosów:
ciemnobrązowe
Kolor oczu:
brązowe

O mnie:

Jestem bardzo atrakcyjną brunetką 35 lat, wykształconą, inteligentną, która na co dzień prowadzi normalny, aktywny zawodowo i rodzinnie styl życia.

W łóżku lubię być uległa i uwielbiam czuć się jak ?dziwka?, która w obecności męża odda się za $$$ ,zatem nasz anons kieruje do mężczyzn, którzy rozumieją i których kręci klimat cuckold , obecność mojego męża ma podniecać nie krępować, tak jak podnieca to nas. Proszę nie pisać i nie proponować mi spotkań w pojedynkę, gdyż to mnie nie kręci i na takie wiadomości nie odpowiadam.

Jesteśmy niezależni finansowo, a $$$ jest dla nas afrodyzjakiem , dlatego nie spotykam się z każdym kto ma gest, szukamy jedynie Pana na wysokim poziomie, którego kręci taki klimat znajomości. Nie wykluczamy znajomości na dłużej.

Jesteśmy otwarci na spotkanie weryfikacyjne przy kawie, jednak szanujemy czas swój i kogoś zatem zdecydowanie prosimy o zdjęcie( ze względów bezpieczeństwa nie wysyłamy zdjęć z twarzą i takich nie wymagamy- zdjęcie profilowe jest moje i ono na początek powinno wystarczyć). Wtedy możliwe spotkanie przy kawce, po której ( jeśli będzie obopólna akceptacja) możemy, tego samego dnia udać się do pokoju hotelowego, do którego zapraszamy my. Również niewykluczone wspólne wyjścia itp. Jesteśmy myślę fajnym, kulturalnym, bardzo otwartym małżeństwem, z którym można porozmawiać na wszystkie tematy.

Lubię:

sex w większym gronie.
Mężczyzn przystojnych, zadbanych, wydepilowanych, inteligentnych i kulturalnych między 30-50 lat.
Pewnych siebie, dominujących w łóżku, których podnieca, a nie krępuje obecność mojego męża.

Nie lubię:

Nie prowadzę sex rozmów, wiec dziękuję Panom, którzy chcą sobie tylko pogadać, a nic z tego nie wynika, naprawdę nie mam na to czasu. Telefon służy tylko w celu omówienia konkretów.
Nie spotykam się z każdym kto ma gest, jakość a nie ilość przede wszystkim. Mężczyzna musi mi się podobać.
Nie lubię żadnych udziwnień w sexie, wszystko w granicach dobrego smaku.
Sex tylko z zabezpieczeniem.

Dane kontaktowe dostępne są tylko dla zarejestrowanych osób.

Rejestracja