Zablokowałeś profil użytkownika Alicjaa
Szukam Sponsora Wrocław - Alicjaa

Alicjaa

Typ konta: Szukam Sponsora

Utworzono: 2019-03-31 Online: 134 dni temu

Zdjęcia Prywatne 3

Alicjaa udostępnia galerię prywatną tylko dla zarejestrowanych!

Rejestracja


Jestem:
Kobietą, 22 lata
Szukam:
Mężczyzn
Stan cywilny:
Singiel
Orientacja:
hetero
Wykształcenie:
licencjat
Wykonywany zawód:
Studentka/Uczennica
Wzrost:
165 cm
Waga:
53 kg
Sylwetka:
szczupła
Kolor włosów:
jasnobrązowe
Kolor oczu:
niebieskie
Biust:
65D

O mnie:

Cześć :)
Szukam kogoś kto chce i może nawiązać sponsorowaną relację na jasnych zasadach, która obydwojgu nam sprawi przyjemność. Gwarantuje spotkania luzie w przyjacielskiej atmosferze, w klimacie normalności z miłą dziewczyną.

Co do mnie: zgrabna studentka średniego wzrostu (165/52). Jestem 22-latką o długich, brązowych włosach i niebieskich oczach.

Jeśli spotkanie to tylko na długi wieczór bez pośpiechu, to pozwala na lepsze poznanie się oraz uniknięcie mechaniczności i bylejakości, której nie toleruję. Zależy mi żeby między nami była koleżeńska nić porozumienia, bez chemii ciężko będzie zgrać się w łóżku ;) Z mojej strony możesz liczyć na pełną dyskrecję, tego samego oczekiwała bym też od Ciebie. Nie oczekuj więc ode mnie pełnego życiorysu, zwierzeń ani jakichkolwiek danych. Cenię sobie swoją prywatność i tak samo będę szanowała Twoją.

Czekam na wiadomości z konkretną propozycją od realnych Panów na poziomie. Mam nadzieję że pisząc masz w głowie wizję poszukiwanej relacji i będziemy mogli ją omówić. Nie szukam księcia z bajki, nie jestem też roszczeniowa więc mam nadzieję że uda nam się umówić ;)

P.S. Obydwoje wiemy jaka jest specyfika tego ogłoszenia więc nie oczekuj ode mnie zdjęcia z twarzą.